Má cesta

Překročila jsem hranici čtyřicítky a nikdy jsem se necítila lépe tak, jako teď.
Jóga mi otevřela oči v tom, co chci. Kam chci směřovat, jak chci žít. Nejlepší na tom je, že to žiju. Žiju pro svou rodinu, žiju jógou.

Mám spoustu energie a hlavně čas věnovat se věcem, co mě naplňují, co mi dávají smysl. Naučila jsem se vytrhat plevel ze svého života a žít tak, jak já chci. Mám čas na pohyb, ale užívám si i klid .. baví mě propojení jógy do dnešní uspěchané doby .. rádi s rodinou cestujeme a objevujeme nové místa .. miluji to, že s manželem žijeme spolu a ne vedle sebe .. miluji být ženou, manželkou, maminkou .. miluji smích .. miluji vítr .. a je toho ještě hodně ..

 

Miluji svůj život, ať už přináší cokoliv ..

 

Vyzkoušela jsem různé styly jógy, různé učitelé. Až jsem našla jednoho, který byl pro mne tím správným průvodcem. Otevřel mi oči v tom, že jóga není pouze fyzické cvičení, ale je to hlavně vrácení se k sobě.
Jsem mu neskutečně vděčná, že odjel na dovolenou a nabídnul mi vést jeho lekce. Po první lekci jsem věděla, že je to přesně to, co chci dělat. Probudila se ve mně chuť poznání jógy, poznání sama sebe a touha předávat jógu dál. Propadla jsem jejímu kouzlu, její filozofii, její pravdivosti.

Absolvovala jsem učitelský kurz jógy a u indického mnicha kurz Pránajámy. Začala jsem navštěvovat různé semináře, festivaly, kurzy, kde čerpám nové nápady a inspiraci.
Jóga začala být každodenní součástí mého života, jóga se stala pro mě drogou. Naučila mě posouvat mé hranice, naučila mě být veselejší, šťastnější a spokojenější. Mé tělo se stalo pružnější, odešly nemoci a bolesti.

 

Díky józe jsem se přenesla přes těžké období a začala si opět tvořit svůj vysněný svět.

 

Moc ráda Vás provedu cestou jógy, ať už jóga pro Vás znamená cokoliv. Pro někoho je jóga fyzické cvičení, pro někoho filozofie, pro někoho zklidnění, životní styl, pro někoho úplně něco jiného a to už je na každém samotném, jaká je ta jeho cesta jógy a vše je správně. Dneska pro nás jóga může znamenat úplně něco jiného než za týden, měsíc, rok.
Jsem moc ráda, že můžu být Vašim online průvodcem jógou. Jógou tak, jak ji cítím a vnímám já. Půjdu s Vámi krůček po krůčku a společně budeme objevovat její neskutečně obrovský rozsah. Ukážu Vám možný začátek cesty.

Také se můžeme osobně potkat na podložkách na mých lekcích » rozvrh.

A pokud chcete nasát atmosféru jógového festivalu, potkat zajímavé lidi, vyzkoušet si různé styly jógy, poslechnout si přednášky, tak Vás srdečně zvu na festival “Jóga v Beskydech", který pořádám pravidelně na podzim v krásném městečku pod Lysou horou.

 

Jóga je pro každého to, co ho dělá lepším, šťastnějším ..

 

Karin

  • zakladatelka online programu "JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY"
  • zakladatelka stránek WWW.PRUVODCEJOGOU.CZ
  • pořadatelka jógového festivalu "JÓGA V BESKYDECH"
  • pravidelné lekce ve Frýdku-Místku, Frýdlantu nad Ostravicí
  • instruktorské vzdělání 2016
  • kurz Pránajáma u indického mnicha
  • jógové pobyty na Sicílii